48136. Tom Petersen: Besøgende

Interiør med to herrer der kommer på besøg i stuen, i forgrunden planter og kopper på et bord.
Olie på lærred, sign.Tom Petersen 86.
60 x 90 cm

Mindre afskalninger

Varenr 48136

11 Oktober 2017 20:48

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 3.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.200 DKK2017-10-11 10:34
182043.000 DKK2017-10-06 18:38
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms