48136. Tom Petersen: Besøgende

Interiør med to herrer der kommer på besøg i stuen, i forgrunden planter og kopper på et bord.
Olie på lærred, sign.Tom Petersen 86.
60 x 90 cm

Mindre afskalninger

Varenr. 48136

11 Oktober 2017 20:48

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 3.200 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3403.200 DKK2017-10-11 10:34
182043.000 DKK2017-10-06 18:38
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms