48339. Ubekendt: Udsigt over København ved Frihedsstøtten

Olie på lærred, sign. RCR 1890. 34 x 49,5 cm

Varenr. 48339

11 Oktober 2017 20:49

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.700 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19241.700 DKK2017-10-11 20:44
3401.600 DKK2017-10-11 10:35
223701.100 DKK2017-10-11 20:27
948800 DKK2017-10-05 23:02
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms