48103. Sigvard Hansen (1859-1938): Køkkeninteriør med kvinde i rosa kjole

Olie på lærred. Sign. monogram SH 1910. 46 x 35 cm

Varenr. 48103

11 Oktober 2017 20:49

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 6.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

237506.000 DKK2017-10-11 20:46
188365.500 DKK2017-10-11 20:34
3405.000 DKK2017-10-11 19:39
133294.600 DKK2017-10-11 15:32
56434.600 DKK2017-10-11 17:15
1783.200 DKK2017-10-09 12:27
184081.900 DKK2017-10-10 14:12
BB23231.600 DKK2017-10-08 16:27
182041.100 DKK2017-10-06 18:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms