47904. Hans J. Wegner: Sybord, model AT-33

Plade af teak med stel af eg. Flettet garnkurv samt skuffe med rum og trådspoler. Med klapper, hylde og på hjul. H. 60, L. 64/118 cm, B. 58 cm

Alm. brugsslitage, to bagerste trådholdere i skuffe mangler

Varenr. 47904

11 Oktober 2017 19:38

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

181592.400 DKK2017-10-11 19:18
160862.200 DKK2017-10-11 13:09
722.000 DKK2017-10-09 21:38
191072.000 DKK2017-10-10 09:26
223701.800 DKK2017-10-10 00:29
252571.500 DKK2017-10-05 22:27
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms