47910. Børge Sornum (1920-1985): Komposition med adskillige elementer

Olie på lærred, 65 x 78 cm. Sign. Sornum

Varenr. 47910

11 Oktober 2017 19:42

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 800 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

340800 DKK2017-10-11 10:15
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms