48260. Ludvig Jacobsen (1890-1957) CD, kvindeportræt

Kvindeportræt, olie på lærred sign. Ludvig Jacobsen, 40 x 25 cm.

Varenr. 48260

11 Oktober 2017 19:43

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340300 DKK2017-10-11 10:16
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms