47457. Suzanne Benzon (1967-2014): Komposition

Olie på lærred, sign og dateret 2012 på bagsiden, 75 x 75 cm. UR.

Varenr. 47457

11 Oktober 2017 19:44

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms