47921. Lars Pranger: "Parallell Worlds"

Olie på lærred, 42 x 73 cm. Sign. monogram

Varenr. 47921

11 Oktober 2017 19:47

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms