47824. Klapbord, empireform

Mahogni med intarsia i lyst træ på skuffer og ben i form af ranker og svaner. 19. årh.
B. 73, L. 94/138, H. 76 cm

Alm. brugsslitage, plade plettet

Varenr. 47824

11 Oktober 2017 19:55

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 550 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

BB2323550 DKK2017-10-11 18:58
68500 DKK2017-10-11 18:10
22370375 DKK2017-10-11 17:37
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms