48029. Rokokospejl

Gennembrudt og forgyldt ramme. Top med blomster, blade og rocailler. 18. årh. 120x56 cm

Varenr. 48029

11 Oktober 2017 20:14

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 5.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

X3ETNC5.000 DKK2017-10-11 20:09
12274.800 DKK2017-10-11 18:49
245444.400 DKK2017-10-11 19:50
23103.600 DKK2017-10-11 18:45
56433.200 DKK2017-10-10 19:06
149832.200 DKK2017-10-04 22:00
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms