48283. Vægspejl i rokokoform

Rigt udskåret, gennembrudt og forgyldt. 107 x 64 cm (enkelte afslag)

Varenr. 48283

11 Oktober 2017 20:19

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms