44671. Ubekendt kunstner: Åkander og sommerfugle

Olie på metalplade. 96 x 54 cm. Usigneret.

Varenr. 44671

18 Oktober 2017 20:27

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms