48013. Anne Marie Telmanyi (1893-1983): Prinsen på den hvide hest, Jefta vender hjem med sejrens krans og velkommes af sin datter.

Olie på lærred, sign. monogram 1940 og med vers malet i hjørnet. 211 x 98 cm

Varenr. 48013

18 Oktober 2017 20:33

Vurdering 4000-5000 DKK

SUSANNE1232.400 DKK2017-10-17 21:42
223702.200 DKK2017-10-15 23:58
182092.000 DKK2017-10-14 15:02
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms