48519. Emmy Thornam: Blomster

Olie på lærred. Sign. E. Thornam. 102 x 79 cm.

Varenr. 48519

18 Oktober 2017 20:33

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3401.000 DKK2017-10-16 18:44
16416950 DKK2017-10-18 20:31
23739750 DKK2017-10-18 18:58
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms