48002. Ejnar Johansen: Kik mod Christianshavn

Olie på lærred, 67 x 84 cm, Sign. EJ 46

Varenr. 48002

18 Oktober 2017 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms