48346. Maleri: Intariør fra kunstnerens hjem

Olie på lærred, 66 x 76 cm, sign. Carl J. G. 1932

Varenr. 48346

18 Oktober 2017 20:34

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms