48347. Ubekendt kunstner: Balletdansere øver

Olie på lærred, x cm, usign.

Varenr. 48347

18 Oktober 2017 20:35

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 550 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340550 DKK2017-10-16 18:45
8013500 DKK2017-10-15 17:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms