48347. Ubekendt kunstner: Balletdansere øver

Olie på lærred, x cm, usign.

Varenr 48347

18 Oktober 2017 20:35

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 550 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340550 DKK2017-10-16 18:45
8013500 DKK2017-10-15 17:22
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms