48402. Jens Ch. Bennedsen: Skovparti med åløb

Olie på lærred, 70 x 100 cm, sign. J. Ch. Bennedsen 1942

Varenr. 48402

18 Oktober 2017 20:35

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms