48405. Ubekendt kunstner: Fangsten er landet

Olie på lærred, 59 x 74 cm, sign. utydl.

Varenr. 48405

18 Oktober 2017 20:36

Vurdering 1400 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms