47666. Emanuel A. Petersen (1894-1948): Grønlandsk fjordparti - sommer

Olie på lærred, 28 x 24 cm. Sign. Em. A. P.
På blændramme stemplet: Grønlandsmaleren Emanuel A. Petersens Dødsbo 1949

Varenr 47666

18 Oktober 2017 20:38

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.200 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

232901.200 DKK2017-10-17 15:27
3401.100 DKK2017-10-16 18:47
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms