47666. Emanuel A. Petersen (1894-1948): Grønlandsk fjordparti - sommer

Olie på lærred, 28 x 24 cm. Sign. Em. A. P.
På blændramme stemplet: Grønlandsmaleren Emanuel A. Petersens Dødsbo 1949

Varenr. 47666

18 Oktober 2017 20:38

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

232901.200 DKK2017-10-17 15:27
3401.100 DKK2017-10-16 18:47
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms