47586. Harald Pryn: Forårsdag ved Ellebæk Å

Sign. Harald Pryn. Betegnet på blændrammen "Ellebæk 51". Olie på lærred. 33 x 42 cm

Varenr. 47586

18 Oktober 2017 20:40

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms