47588. Elias Pedersen: Både i stille vand. Gilleleje

Olie på lærred, sign. EPedersen. 45 x 48 cm

Varenr. 47588

18 Oktober 2017 20:40

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms