48553. Pgl. Porcelæn: Spisestel, hvidt, svejfet med guldkant (38)

1. sort.:Terrin på underfad (små hak på hanke), 10 middagstall., kartoffelskål, 11 frokosttall., 2 store thekopper, thepotte, 5 dybe tall. samt lågfad (låg mangler)
2. sort.: Rundt fad, 4 små thekopper samt mælkekande
(slitage på guldkanter)
Desuden medfølger stort rundt fad fra B&G

Varenr. 48553

18 Oktober 2017 21:16

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.700 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

248141.700 DKK2017-10-16 13:06
251331.600 DKK2017-10-16 07:04
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms