48342. Vægspejl

Facetslebet og i rigt udskåret og forgyldt ramme. Rokokoform. 120 x 47 cm

Varenr. 48342

18 Oktober 2017 19:56

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms