48098. Engelsk sminke/skrivebord

Udtræksplade med læder, skuffer, klap i plade med spejl. 19. årh. B. 76, D. 43, H. 71 cm

Brugsslitage, vandpletter på plade.

Varenr. 48098

18 Oktober 2017 20:00

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

12649800 DKK2017-10-18 19:52
SUSANNE123750 DKK2017-10-17 21:35
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms