48119. Et par empirekommoder

Mahogni med buet front, rombeformede nøglebeslag af mørkt træ.
19. årh. B. 70, D. 43, H. 83 cm

Brugsspor, krakeleringer i lak

Varenr. 48119

18 Oktober 2017 20:02

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 4.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

1374.600 DKK2017-10-18 20:00
28834.400 DKK2017-10-18 20:00
126493.000 DKK2017-10-18 19:53
56431.800 DKK2017-10-18 11:44
184521.500 DKK2017-10-14 16:21
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms