48283. Vægspejl i rokokoform

Rigt udskåret, gennembrudt og forgyldt. 107 x 64 cm (enkelte afslag)

Varenr. 48283

25 Oktober 2017 20:25

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25212600 DKK2017-10-25 09:36
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms