47800. Niels Simonsen (1807-1885): Italienerinde i kirkedør

Olie på plade, 15,5 x 11,5 cm. Sign. N. Simonsen 1854

Varenr. 47800

25 Oktober 2017 20:39

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms