47795. Harald Pryn: Vinterdag i Hareskoven ved syvstjernen

Sign. Harald Pryn. Olie på lærred. 33 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr. 47795

25 Oktober 2017 20:40

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms