47922. A. Thorenfeldt: Badehotellet i Christiansminde ved Svendborg set fra Tåsinge

Olie på lærred, 29 x 47 cm. Sign. forside monogram 91. Bagside fuldt sign.

Varenr. 47922

25 Oktober 2017 20:41

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.600 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

207202.600 DKK2017-10-25 20:39
188362.400 DKK2017-10-25 20:36
3401.600 DKK2017-10-25 19:29
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms