48113. Ubekendt kunstner: Fuchsia og æbleblomster

Usigneret. Olie på træ. 23 x 17 cm

Varenr. 48113

25 Oktober 2017 20:43

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 3.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

229583.000 DKK2017-10-25 20:41
BB23232.800 DKK2017-10-25 20:20
15942.400 DKK2017-10-25 19:10
182191.900 DKK2017-10-25 15:22
821.800 DKK2017-10-25 14:58
214991.700 DKK2017-10-25 14:21
18204750 DKK2017-10-20 00:07
18348700 DKK2017-10-18 19:51
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms