48116. Sigvard Hansen (1859-1938): Blå blomster i vase

Akvarel. Sign. Sigvard Hansen 1934. 32 x 41

Varenr. 48116

25 Oktober 2017 20:42

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms