48404. Carl A.: Drengeportræt

Olie på lærred. 46 x 37 cm, sign. arl A. 1871

Varenr. 48404

25 Oktober 2017 20:43

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 550 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

25118550 DKK2017-10-22 22:16
X3ETNC500 DKK2017-10-19 16:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms