48643. Ubekendt kunstner: Madonna

Olie på lærred, 81 x 61 cm. Usign. (tre større skader på lærred)

Varenr 48643

25 Oktober 2017 20:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.900 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

BB23231.900 DKK2017-10-25 20:19
821.800 DKK2017-10-25 14:59
182041.600 DKK2017-10-22 19:56
233401.400 DKK2017-10-21 13:07
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms