48767. Johan Neumann (1860-1940): Marine med sejskibe på Sundet mellem Kronborg og Kullen

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 44,5 x 63 cm

Varenr. 48767

25 Oktober 2017 20:45

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

99451.000 DKK2017-10-18 16:45
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms