48789. Rasmus Christiansen: Høst

Olie på lærred, 68 x 96 cm, sign. RX Chr. Hjarbæk, juli 1936

Varenr. 48789

25 Oktober 2017 20:46

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 550 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340550 DKK2017-10-25 19:31
20232500 DKK2017-10-25 20:13
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms