48801. Valdemar Kongsdal: Vinterlandskab, solnedgang

Olie på lærred. Sign. Valdemar Kongsdal 1917. 52 x 89 cm

Varenr. 48801

25 Oktober 2017 20:46

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms