48807. Christian Blache (1838-1920): Marine, Århus

Olie på lærred, sign. Chr. Blache 1919 Århus. 30 x 46 cm

Varenr. 48807

25 Oktober 2017 20:47

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

20XPQ5351.500 DKK2017-10-25 20:26
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms