48010. G. Börjeson: Portræt af kvinde i aftenkjole

Olie på lærred. Sign. G. Börjesen 1939
95 x 75 cm.
Proveniens: Familien Grandjean

Varenr 48010

25 Oktober 2017 20:50

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 750 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18276750 DKK2017-10-25 20:19
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms