48010. G. Börjeson: Portræt af kvinde i aftenkjole

Olie på lærred. Sign. G. Börjesen 1939
95 x 75 cm.
Proveniens: Familien Grandjean

Varenr. 48010

25 Oktober 2017 20:50

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 750 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18276750 DKK2017-10-25 20:19
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms