48815. Hans Hilsøe (1871-1942): Interiør med kvinde

Olie på lærred, sign. Hans Hilsøe. 66 x 53 cm

Varenr. 48815

25 Oktober 2017 20:51

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 3.200 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

BB23233.200 DKK2017-10-25 20:21
182043.000 DKK2017-10-24 21:01
LINHART2.600 DKK2017-10-24 18:24
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms