48734. Ubekendt kunstner: Kvinde sminker sig

Olie på lærred, sign. utydeligt "...nsson 19".
29 x 21 cm

Mindre afskalninger

Varenr. 48734

25 Oktober 2017 19:53

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340800 DKK2017-10-25 19:23
15818750 DKK2017-10-18 18:33
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms