47999. Lis Burchardt: Komposition

Olie på lærred, 46 x 38 cm. Sign. LB -78

Varenr. 47999

25 Oktober 2017 19:54

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms