48733. Robert Jacobsen: Komposition med to figurer

Litografi i farver. Sign. RobJacobsen 5/18. Papirstemplet J.Chr.Sørensen København.
Lysmål 64,5 x 45,5 cm

Varenr. 48733

25 Oktober 2017 20:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

214792.000 DKK2017-10-25 19:58
192671.900 DKK2017-10-25 19:57
253361.500 DKK2017-10-25 19:55
25328650 DKK2017-10-24 22:12
17256600 DKK2017-10-18 14:02
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms