48738. Ebbe Dyre Jarner (1913-1964): "Blå fugl"

Olie på lærred. Sign. Ebbe Jarner -61. 45,5 x 55 cm

Varenr 48738

25 Oktober 2017 19:56

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25316400 DKK2017-10-20 19:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms