48738. Ebbe Dyre Jarner (1913-1964): "Blå fugl"

Olie på lærred. Sign. Ebbe Jarner -61. 45,5 x 55 cm

Varenr. 48738

25 Oktober 2017 19:56

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25316400 DKK2017-10-20 19:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms