48738. Ebbe Dyre Jarner (1913-1964): "Blå fugl"

Olie på lærred. Sign. Ebbe Jarner -61. 45,5 x 55 cm

Varenr 48738

25 Oktober 2017 19:56

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25316400 DKK2017-10-20 19:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms