48739. Lars Åkirke (1926-2004): Komposition

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1959.
47 x 70 cm

Varenr. 48739

25 Oktober 2017 19:57

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18657400 DKK2017-10-19 16:52
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms