48739. Lars Åkirke (1926-2004): Komposition

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1959.
47 x 70 cm

Varenr 48739

25 Oktober 2017 19:57

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18657400 DKK2017-10-19 16:52
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms