48739. Lars Åkirke (1926-2004): Komposition

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Lars Åkirke 1959.
47 x 70 cm

Varenr 48739

25 Oktober 2017 19:57

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18657400 DKK2017-10-19 16:52
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms