47803. Hjorth-Nielsen (1901-1983): Huse

Litografi, rammemål 31,5 x 39 cm. Sign. Hjorth Nielsen 93/800

Varenr. 47803

25 Oktober 2017 19:57

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms