47921. Lars Pranger: "Parallell Worlds"

Olie på lærred, 42 x 73 cm. Sign. monogram

Varenr. 47921

25 Oktober 2017 19:59

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms