48000. Agnete Bjerre: Pigeportræt

Olie på lærred, 53 x 32 cm. Sign. Agnere -48

Varenr. 48000

25 Oktober 2017 20:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.800 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

242061.800 DKK2017-10-25 19:44
203951.700 DKK2017-10-25 19:43
3401.600 DKK2017-10-25 19:27
MARIE1.200 DKK2017-10-24 13:46
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms