48431. Nes Lerpa: Komposition

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. bagside Nes Lerpa -95 samt "et fortryllende flerdimensionelt møde blandt sjæle og farver i en solnedgang og åbning mod nye muligheder" Til Lis fra Nes

Varenr. 48431

25 Oktober 2017 20:02

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms