48836. Per Arnoldi (1941-): Kænguru

Litografi, sign. Per Arnoldi 48/750. Lysmål 48,5 x 33 cm. Fugtpletter.

Varenr. 48836

25 Oktober 2017 20:02

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms